Дерев'яна іграшкова машинка Viga Toys Автокран (50690)

Дерев'яна іграшкова машинка Viga Toys Автокран (50690)

₴537.00
Бренд:Viga Toys
Артикул: 50690
Наявність В наяновсті

Подаруйте дитині іграшковий автокран від Viga Toys із тягачем, знімним причепом і складаною стрілою для перевезення вантажів. Стріла автокрана обертається навколо своєї осі, а магнітний фіксатор піднімає вантажні блоки. Іграшка буде цікава хлопчикам переддошкільного віку від 18 місяців.
Іграшкова машинка від Viga Toys дозволить дитині спробувати себе в ролі водія вантажного автокрана. Завантаження і вивантаження дерев'яних блоків із магнітами у вигляді контейнерів розвиває зорово-моторну координацію, рухові навички, знайомить із магнітами та їх властивостями. Автокран – чудова іграшка для рухливого і допитливого малюка.
Ігри з дерев'яним транспортом познайомлять хлопчика з видами машин, їх функціями. Дитина поекспериментує з магнітами: спробує завантажувати в причіп різні металеві предмети і подивиться, які з них захоплює кран. Легкі речі із заліза і деяких інших металів, наче за помахом чарівної палички, будуть притягуватися до фіксатора на стрілі.
Іграшкова машинка Viga Toys Автокран виготовлена з натурального і довговічного матеріалу – дерева. Для фарбування авто використані нешкідливі барвники.
Автокран від Viga Toys відповідає міжнародним стандартам безпеки та якості дитячих іграшок: європейському EN71, американському ASTM.
У комплекті автокран зі стрілою і 4 вантажні блоки.

Характеристики
Артикул 50690
Бренд Viga Toys
Вік від 18 місяців
Країна виробника Китай
Матеріал деревина
Розмір та вага іграшки
Ширина, см 29
Глибина, см 8
Висота, см 9,5
Вага, кг 0,8
Розмір та вага упаковки
Ширина, см 31
Глибина, см 9
Висота, см 15
Вага, кг 0,2

Написати відгук

Увага: HTML не підримується!

Рейтинг Погано           Добре