Дерев'яний сортер Viga Toys Циліндр із фігурами (54123)

Дерев'яний сортер Viga Toys Циліндр із фігурами (54123)

₴498.00
Бренд:Viga Toys
Артикул: 54123
Наявність Є на складі

Яка розвивальна іграшка корисна для малюка від 2 років? Звичайно ж, сортер. Простий, лаконічний, тактильно приємний – такий, як дерев'яний сортер Циліндр із фігурами від Viga Toys.
Дерев'яний циліндр зі стрижнями з боків. На його основах вирізані отвори різних форм. Завдання дитини – підібрати під них відповідні фігури з набору і проштовхнути всередину циліндра. Фігури легко можна дістати, якщо потягнути за основи і роз'єднати іграшку.
Дерев'яний сортер Циліндр із фігурами наочно познайомить малюка з кольорами і формами предметів. Він навчиться порівнювати об'ємні геометричні фігури, розпізнавати їх візуально і на дотик. Із такою дерев'яною іграшкою малюк стає уважніше, тренує око-ручну координацію і моторику рук, розвиває логічне і просторове мислення.
Дитячий сортер Циліндр із фігурами можна використовувати за методиками Сегена, Нікітіних, Монтессорі. Він підходить для інклюзивної освіти. Рекомендований для дитячих садків, центрів розвитку.
Діаметр циліндра: 15 см, висота 12,5 см. У комплекті 6 фігур. Вони добре відшліфовані, покриті яскравими і нешкідливими для здоров'я фарбами. Іграшка відповідає стандартам безпеки та якості ASTM, EN71.

Характеристики
Артикул 54123
Бренд Viga Toys
Вік від 2 років
Країна виробника Китай
Матеріал деревина
Розмір та вага іграшки
Ширина, см 15
Глибина, см 15
Висота, см 12,5
Розмір та вага упаковки
Ширина, см 18
Глибина, см 18
Висота, см 14
Вага, кг 0,7

Написати відгук

Увага: HTML не підримується!

Рейтинг Погано           Добре