Дерев'яний сортер Viga Toys Кубик із фігурами (53659)

Дерев'яний сортер Viga Toys Кубик із фігурами (53659)

₴606.00
Бренд:Viga Toys
Артикул: 53659
Наявність Є на складі

Яка розвиваюча іграшка буде корисна малюкові від 2 років? Звичайно ж, сортер. В ідеалі, він має бути простим, лаконічним, тактильно приємним – таким, як сортер Кубик від Viga Toys!
Цей набір для навчання являє собою дерев’яний ящик у вигляді куба зі знімним верхом і зручною мотузковою ручкою для перенесення. На його гранях вирізані отвори різних форм. Завдання дитини – підібрати під них відповідні фігури.
Іграшка виконана з якісної деревини. Усі елементи гладко відшліфовані, покриті яскравими та безпечними для здоров’я фарбами.
Дерев’яний сортер Кубик наочно познайомить малюка з кольорами та формами. Він навчиться сортувати геометричні фігури за різними ознаками, порівнювати та пізнавати їх не лише візуально, а й на дотик. Взаємодія з такою розвиваючою іграшкою, робить дитину більш посидющою та уважною, тренує зорово-ручну координацію та моторику рук, розвиває логічне та просторове мислення.
Сортер Кубик від Viga Toys можна використовувати для навчання за методиками Сегена, Монтессорі, Нікітіних. Він ідеально підходить для інклюзивної освіти. Рекомендований для дитячих садків, центрів розвитку, шкіл.

Характеристики
Артикул 53659
Бренд Viga Toys
Вік від 2 років
Країна виробника Китай
Матеріал деревина
Розмір та вага іграшки
Ширина, см 14,5
Глибина, см 14,5
Висота, см 14,5
Розмір та вага упаковки
Ширина, см 20
Глибина, см 20
Висота, см 20
Вага, кг 1,1

Написати відгук

Увага: HTML не підримується!

Рейтинг Погано           Добре