Дерев'яний сортер Viga Toys PolarB Розвиток 5 в 1 (44007)

Дерев'яний сортер Viga Toys PolarB Розвиток 5 в 1 (44007)

₴480.00
Бренд:Viga Toys
Артикул: 44007
Наявність Є на складі

Чи може ігровий набір для малюків розважати та навчати одночасно? Так, якщо це розвиваюча іграшка Viga Toys серії PolarB Розвиток 5 в 1 для дітей від 18 місяців.
Зовні вона схожа на невеликий дерев'яний будиночок-сортер із декількома функціями. На одному боці розташовані шестерінки для крутіння, на інших – отвори різних форм, в які вставляються дерев’яні блоки із зображеннями тварин.
Ігровий набір Viga Toys PolarB дає можливість дитині пізнавати світ різнобічно. По-перше, дерев'яний сортер розвиває логічне мислення: малюк вчиться знаходити зв’язок між геометричними формами та обрисами отворів. По-друге, завдяки тактильним дослідженням, поліпшується чутливість пальців, розвивається дрібна моторика. Плюс до всього, дитина водночас вивчає кольори та форми, через картинки знайомиться з різноманітними тваринами.
Усі елементи ігрового набору Viga Toys Розвиток 5 в 1 візуально й тактильно досконалі. Вони виконані в пастельних тонах із гладко відшліфованої деревини. У результаті дитина отримує не лише развиваючу іграшку, а й чудовий наочний матеріал для розвитку за методикою Монтессорі.

Характеристики
Артикул 44007
Бренд Viga Toys
Вік від 2 років
Країна виробника Китай
Матеріал деревина
Розмір та вага іграшки
Ширина, см 15,7
Глибина, см 14
Висота, см 15,7
Вага, кг 0,5
Розмір та вага упаковки
Ширина, см 17
Глибина, см 17
Висота, см 15
Вага, кг 0,6

Написати відгук

Увага: HTML не підримується!

Рейтинг Погано           Добре