Дерев'яна шнурівка Viga Toys Ферма (59548)

Дерев'яна шнурівка Viga Toys Ферма (59548)

₴363.00
Бренд:Viga Toys
Артикул: 59548
Наявність В наяновсті

Чи може дитяча шнурівка бути барвистою, мультяшною і до того ж корисною? Так, якщо це дерев'яна шнурівка Viga Toys Ферма для дітей від 3 років!
У зібраному вигляді ця розвивальна іграшка більше нагадує гірлянду. Вона багатобарвна та яскрава. У комплекті шнур із дерев'яним наконечником і 12 фігурок з отворами для нанизування: трактор, дерево, сарайчик, два фермера і веселі домашні звірята: кішка, собачка, качечка, курочка, конячка, корівка, овечка.
Дитина буде з інтересом нанизувати фігурки на шнур. Це можна робити як у довільному порядку, так і спираючись на конкретне завдання. У будь-якому випадку розвивальний ефект буде максимальний. По-перше, малюк поліпшить координацію очі-руки і дрібну моторику. Пальчики стануть спритнішими, а кисті – гнучкими. По-друге, дитина розширить свої уявлення про навколишній світ – познайомиться ближче з життям на фермі за містом.
І, нарешті, малюк розвине логічне та образне мислення, фантазію. Діти можуть придумувати сюжети для рольових ігор із фігурками, тим самим тренуючи творчу уяву і соціальні навички. Дитяча шнурівка підходить для методики Монтессорі. Рекомендована для гри вдома, у дитячому садку або центрі.
Усі елементи ігрового набору виконані з цільного дерева та упаковані в барвисту коробку розміром 20,5 х 19 х 4,5 см.
Набір дерев'яних іграшок виконаний з урахуванням стандартів безпеки та якості EN71, ASTM.

Характеристики
Артикул 59548
Бренд Viga Toys
Вік від 2 років
Країна виробника Китай
Матеріал деревина
Розмір та вага іграшки
Ширина, см 20,5
Глибина, см 19
Висота, см 4,5
Розмір та вага упаковки
Ширина, см 21
Глибина, см 5
Висота, см 19
Вага, кг 0,5

Написати відгук

Увага: HTML не підримується!

Рейтинг Погано           Добре