Дерев'яна шнурівка Viga Toys Яблучко (56276)

Дерев'яна шнурівка Viga Toys Яблучко (56276)

₴234.00
Бренд:Viga Toys
Артикул: 56276
Наявність Немає в наявності

Чи може іграшка бути простою за конструкцією, але мати потужний навчальний ефект? Ще б пак! Саме такою є нова шнурівка Viga Toys Яблуко для дітей від 3 років.
Ця розвиваюча іграшка виконана з дерева в формі яскраво-червоного плода, в якому оселився маленький зелений черв'ячок. Він пересувається ходами всередині яблучка. Простежити за його рухом можна за допомогою жовтого шнурка. Для цього дитині треба постаратися правильно просунути його в усі погризені черв’яком дірочки.
Першим про користь шнурівки заговорив французький педагог Едуард Сеген, послідовницею якого була Марія Монтессорі. Він помітив, що протягування шнурків через отвори сприяє розвитку дрібної моторики, зміцнює пальці та кисті дитячих рук – вони стають більш сильними, податливими, гнучкими.
Малюки, які добре маніпулюють шнурівками, легше вчаться в школі. Вони не мають проблем із мовою, швидше освоюють письмо та читання.
Шнурівка від Viga Toys Яблуко призначена для дітей дошкільного віку. Вона яскрава, всебічно розвиваюча. Підходить для занять за методикою Монтессорі. Рекомендована для дитячих садків і центрів розвитку.

Характеристики
Артикул 56276
Бренд Viga Toys
Вік від 3 років
Країна виробника Китай
Матеріал деревина
Розмір та вага іграшки
Ширина, см 8
Глибина, см 8
Висота, см 8,7
Вага, кг 0,3
Розмір та вага упаковки
Ширина, см 12
Глибина, см 12
Висота, см 12
Вага, кг 0,3

Написати відгук

Увага: HTML не підримується!

Рейтинг Погано           Добре