Дерев'яна логічна пірамідка-ключ Viga Toys Кольорові фігури (50968)

Дерев'яна логічна пірамідка-ключ Viga Toys Кольорові фігури (50968)

₴365.00
Бренд:Viga Toys
Артикул: 50968
Наявність В наяновсті

Дерев'яна логічна пірамідка-ключ Viga Toys Кольорові фігури – це розвивальна іграшка-головоломка для малюків від 18 місяців. Заняття з такою пірамідкою безпосередньо впливають на когнітивні здібності дитини.
Пірамідка складається з прямокутної основи, на ній закріплені 4 стрижня з шипами, на які необхідно нанизати геометричні фігури різних форм і кольорів. Отвори в кожному дерев'яному блоці немов замкова щілина, а стрижні ніби ключ. Задача дитини: правильно підібрати блоки і нанизати їх. Завдання ускладнюють шипи, які перешкоджають надяганню фігури, якщо вона неправильно підібрана до стрижня.
Дерев'яна пірамідка-сортер розвиває дитину з різних боків. По-перше, іграшка знайомить із кольорами і формами. По-друге, вчить долати труднощі, допомагає сформувати навички вирішення проблем. Нанизуючи геометричний блок на стрижень, дитина не просто розвиває окомір і дрібну моторику, а вчиться діяти свідомо, старанно, з орієнтацією на результат. Дерев'яна іграшка чудово поєднується з методиками Монтессорі та Нікітіних. Рекомендована для дитячих садків і центрів розвитку.
У навчальному наборі всього 12 фігур, по три штуки кожного виду: коло, прямокутник, трикутник, квадрат. Розміри основи зі стрижнями: 30 х 7,5 х 9 см.
Дерев'яна логічна пірамідка-ключ Viga Toys Кольорові фігури виконана в кращих традиціях виробника: екологічний матеріал, ретельне шліфування, безпечні барвники. Геометрик відповідає стандартам якості дитячих іграшок EN71 і ASTM.

Характеристики
Артикул 50968
Бренд Viga Toys
Вік від 18 місяців
Країна виробника Китай
Матеріал деревина
Розмір та вага іграшки
Ширина, см 30
Глибина, см 7,5
Висота, см 9
Вага, кг 0,6
Розмір та вага упаковки
Ширина, см 31
Глибина, см 13
Висота, см 8
Вага, кг 0,7

Написати відгук

Увага: HTML не підримується!

Рейтинг Погано           Добре