Дерев'яний пазл Viga Toys Англійський алфавіт, великі літери (58543)

Дерев'яний пазл Viga Toys Англійський алфавіт, великі літери (58543)

₴171.00
Бренд:Viga Toys
Артикул: 58543
Наявність В наяновсті

Дерев'яний пазл Viga Toys Англійський алфавіт – навчальна іграшка для малюків від 3 років, рекомендована для занять за методикою Монтессорі. Може використовуватися як удома, так і в дитячих садках, центрах розвитку, школах.
Пазл містить дошку-основу з 26 виїмками у вигляді великих літер англійського алфавіту. Усередині кожного поглиблення є картинка-підказка з підписаним зображенням предмета на цю букву. Завдання дитини – правильно співвіднести літери і вставити їх у виїмки на основі.
Цей дерев'яний розвивальний пазл дозволяє не лише вивчати з дитиною літери, а й складати слова. Такі заняття закладають основи читання і згодом значно спрощують життя батькам і педагогам. Дитина краще вчиться, легше запам'ятовує нове.
Пазл для навчання – чудовий дидактичний матеріал для занять англійською мовою. Із ним набагато простіше освоїти алфавіт і вивчити перші слова.
Для початку можна давати дитині букви і просити її знайти для них місце по формі на підставці. При цьому вимовляючи їх назви. Далі, у міру запам'ятовування, можна просити малюка знайти букву, виходячи вже з її назви. А потім перейти до складів і слів.
Дерев'яний пазл Viga Toys Англійський алфавіт виготовлений у відповідності зі стандартами якості та безпеки дитячих іграшок: EN71, ASTM. Кожна деталь ретельно відшліфована і пофарбована безпечними фарбами на водній основі. Розмір пазла: 30 х 23 х 1 см.

Характеристики
Артикул 58543
Бренд Viga Toys
Вік від 3 років
Країна виробника Китай
Матеріал деревина
К-сть деталей, шт 17
Розмір та вага іграшки
Ширина, см 30
Глибина, см 23
Висота, см 1
Розмір та вага упаковки
Ширина, см 30
Глибина, см 23
Висота, см 1
Вага, кг 0,3

Написати відгук

Увага: HTML не підримується!

Рейтинг Погано           Добре