Гра-головоломка Магнітний танграм, 35 ​​ел. (50643)

Гра-головоломка Магнітний танграм, 35 ​​ел. (50643)

₴525.00
Бренд:Viga Toys
Артикул: 50643
Наявність В наяновсті

Вчитися думати ніколи не рано! Запропонуйте малюкові 3-4 років пограти в інтелектуальну гру танграм.
Гра-головоломка Магнітний танграм із 35 деталей створена на основі стародавньої китайської головоломки для розвивальної гри з дітьми від 3 років. У наборі 7 видів плоских геометричних фігур різних кольорів і розмірів, 20 карток із прикладами для складання 40 композицій. Дитині необхідно скласти на площині фігуру людини, тварини або предмета, одночасно використовуючи всі сім видів фігур танграма. При цьому елементи не повинні перетинатися і перекривати один одного. Набір дерев'яних фігур на магнітах добре підходить для використання з магнітними дошками.
Складання головоломки розвиває уяву, просторове і логічне мислення, навички геометрії, тренує зорово-моторну координацію. Дитина вчиться аналізувати і зіставляти, отримує уявлення про взаємне співвідношенні геометричних форм. Настільна гра Viga Toys Магнітний танграм відповідає концепції НУШ. Підходить для занять по методикам Нікітіних і Монтессорі, інклюзивної освіти. Рекомендована для дитячих садків, центрів розвитку, початкової школи.
Навчальний магнітний танграм виконаний за стандартами дитячих іграшок EN71 і ASTM. Вирізняється міцністю і якістю виготовлення, як і всі набори бренду Viga Toys.

Характеристики
Артикул 50643
Бренд Viga Toys
Вік від 3 років
Країна виробника Китай
Матеріал деревина
К-сть елементів, шт 35
Розмір та вага упаковки
Ширина, см 18
Глибина, см 26
Висота, см 5
Вага, кг 0,7

Написати відгук

Увага: HTML не підримується!

Рейтинг Погано           Добре