Дерев'яний мольберт Viga Toys двосторонній магнітний із папером (50952)

Дерев'яний мольберт Viga Toys двосторонній магнітний із папером (50952)

₴1,865.00
Бренд:Viga Toys
Артикул: 50952
Наявність В наяновсті

Чи може дошкільник вчитися і грати одночасно? Так, якщо в нього є дерев'яний мольберт Viga Toys двосторонній магнітний із папером.
Це сучасне розвивальне обладнання для дітей від 3 років. Являє собою дошку з двома робочими поверхнями: одна чорна – для крейди, друга біла – для маркера.
Мольберт дитячий на ніжках – невід'ємний атрибут будь-якого навчального процесу. На робочих поверхнях обох дошок можна малювати, писати, робити різні позначки, тим самим допомагаючи дітям краще запам'ятати інформацію. Під час занять із мольбертом, дитина отримує перші навички наочного засвоєння матеріалу, розвиває просторове й образне мислення.
Дерев'яний мольберт Viga Toys двосторонній магнітний із папером можна використовувати на уроках малювання, завдяки рулону з 10 метрами паперу. Він закріплюється знизу за допомогою 4 магнітів із набору.
Мольберт дерев'яний універсальний як для дому, так і групи, прекрасно доповнить будь-який процес навчання. Підходить для занять за методиками Реджио та Монтессорі. Рекомендований для дитячих садків, центрів розвитку і початкової школи.
Під робочими поверхнями мольберта розташована поличка для навчального приладдя. Розмір дошки без рамки 47 х 47,5 см, з рамкою 54,5 х 55 см. Висота розкладеного мольберта 110 см. Висоту розташування робочих поверхонь і полиці можна регулювати за допомогою перестановки кріплень. Передбачені всього 6 отворів.
Мольберт відповідає сертифікатам якості дитячих товарів EN71 і ASTM.
У комплекті коробка з кольоровою крейдою, губка для стирання, чорний маркер, 4 магніти, 10 метрів паперу в рулоні.

Характеристики
Артикул 50952
Бренд Viga Toys
Вік від 3 років
Країна виробника Китай
Матеріал деревина, метал
Розмір та вага іграшки
Ширина, см 54,5
Глибина, см 45
Висота, см 110
Вага, кг 5,5
Розмір та вага упаковки
Ширина, см 73
Глибина, см 56
Висота, см 8
Вага, кг 5,8

Написати відгук

Увага: HTML не підримується!

Рейтинг Погано           Добре