Дерев'яний мольберт Viga Toys двосторонній магнітний із рахівницею (50951)

Дерев'яний мольберт Viga Toys двосторонній магнітний із рахівницею (50951)

₴1,320.00
Бренд:Viga Toys
Артикул: 50951
Наявність В наяновсті

Чи може дошкільник вчитися і грати одночасно? Так, якщо в нього є дерев'яний мольберт Viga Toys двосторонній магнітний із рахівницею!
Це сучасне розвивальне обладнання для дітей від 3 років. Являє собою дошку в яскравій рамці з двома робочими поверхнями: одна чорна – для крейди, друга біла – для маркера.
Мольберт дитячий – невід'ємний атрибут будь-якого навчального процесу. На робочих поверхнях магнітної дошки і крейдової можна малювати, писати, робити різні позначки, тим самим допомагаючи дітям краще запам'ятати інформацію. Працюючи з мольбертом, дитина отримує перші навички наочного засвоєння матеріалу, розвиває просторове й образне мислення.
Мольберт дерев'яний абсолютно універсальний як для дому, так і групи, прекрасно доповнить будь-який процес навчання. Підходить для занять за методиками Реджіо й Монтессорі.
Дерев'яний мольберт Viga Toys двосторонній магнітний із рахівницею можна використовувати в різних цілях – наприклад, для вивчення поняття часу, для придбання перших математичних навичок і навіть для знайомства з англійським алфавітом.
У комплекті є набір різнокольорової крейди, маркер і губка для витирання. Під робочою поверхнею мольберта розташована панель із рахівницею, стрілочним годинником і англійським алфавітом. Трохи нижче обладнана поличка для навчального приладдя. Розмір дошки без рамки 54 х 40 см, з рамкою 60 х 46 см. Висота розкладеного мольберта 112 см.

Характеристики
Артикул 50951
Бренд Viga Toys
Вік від 3 років
Країна виробника Китай
Матеріал деревина, метал
Розмір та вага іграшки
Ширина, см 60
Глибина, см 40
Висота, см 112
Вага, кг 3,5
Розмір та вага упаковки
Ширина, см 47
Глибина, см 68
Висота, см 7
Вага, кг 3,7

Написати відгук

Увага: HTML не підримується!

Рейтинг Погано           Добре