Дерев'яна каталка Viga Toys Коник із шестерінками (50976)

Дерев'яна каталка Viga Toys Коник із шестерінками (50976)

₴385.00
Бренд:Viga Toys
Артикул: 50976
Наявність В наяновсті

Дерев'яна каталка Viga Toys Коник із шестерінками – справжня знахідка для крихіток від 18 місяців. Така розвивальна іграшка буде актуальна на прогулянці та вдома.
Дитина тягне каталку за шнурок, вчиться балансувати і тримати рівновагу. Спостерігаючи за яскравими шестернями, що обертаюся, вона покращує колірне сприйняття, розвиває мислення, встановлюючи причинно-наслідкові зв'язки (собачка рухається – шестерні крутяться).
Дитяча каталка на колесах виконана у вигляді симпатичного помаранчевого коника на шнурку. Із боків дерев'яної розвивальної іграшки є різнокольорові шестерні, які крутяться під час руху. Вони приковують увагу дитини, активують дитячу уяву. У результаті, малюк може годинами катати такого коника, вдосконалюючи навички ходьби, розвиваючись різнобічно – емоційно і фізично.
Дерев'яна іграшка на 4 великих колесах стійка при русі. Розміри: 20 х 17 х 5 см. Каталка від Viga Toys Коник із шестерінками виготовлена з гладко відшліфованої деревини і вкрита нешкідливими фарбами. Іграшка відповідає основним стандартам безпеки та якості (EN71, ASTM) і чудово підходить для найменших дослідників.

Характеристики
Артикул 50976
Бренд Viga Toys
Вік від 18 місяців
Країна виробника Китай
Матеріал деревина
Розмір та вага іграшки
Ширина, см 19,8
Глибина, см 17,2
Висота, см 4,5
Вага, кг 0,5
Розмір та вага упаковки
Ширина, см 24
Глибина, см 9
Висота, см 23
Вага, кг 0,7

Написати відгук

Увага: HTML не підримується!

Рейтинг Погано           Добре