Бізіборд Viga Toys Корівка з візерунчастими колами (50677)

Бізіборд Viga Toys Корівка з візерунчастими колами (50677)

₴972.00
Бренд:Viga Toys
Артикул: 50677
Наявність В наяновсті

Чи може гра з маленькою дитиною бути трішки чарівною? Так, якщо в ній є бізіборд Viga Toys Корівка з візерунчастими колами. Це дерев'яна розвивальна іграшка для малюків від 18 місяців переддошкільного віку. Вона виконана у вигляді симпатичної білої корівки, має ігрове поле з 4 різнокольоровими колами, які можна крутити в різні боки і стежити, як змінюється малюнок.
Із такою дерев'яною іграшкою дитина отримує цікаві та безпечні об'єкти для дослідження. Вона вчиться направляти увагу, розвиває дрібну моторику, знайомиться з палітрою кольорів. У результаті покращується колірне сприйняття, тренується координація рук і очей. Малюк починає розрізняти кольори і порівнювати їх.
При обертанні візерунки створюють чарівні оптичні ілюзії, які, як магнітом, притягують погляд і дитячу увагу. Вони барвисті та різноманітні за розмірами.
Бізіборд Viga Toys Корівка з візерунчастими колами – це унікальна розвивальна іграшка. Вона може зайняти як одного, так і декількох дітей одночасно. Тому її використовують як удома, так і в дитячих садках і центрах. Настінна іграшка підходить для навчання за методикою Монтессорі.
Усі елементи виконані з природного матеріалу – дерева, забарвлені безпечними фарбами. Деталі великі, яскраві, гладко відшліфовані. У комплекті є шурупи для кріплення на стіну. Дерев'яний бізіборд, як і всі продукти Viga Toys, відповідає стандартам якості дитячих іграшок ASTM і EN71.

Характеристики
Артикул 50677
Бренд Viga Toys
Вік від 18 місяців
Країна виробника Китай
Матеріал деревина
Розмір та вага іграшки
Ширина, см 36
Глибина, см 55
Висота, см 3,5
Розмір та вага упаковки
Ширина, см 57
Глибина, см 5
Висота, см 38
Вага, кг 3,1

Написати відгук

Увага: HTML не підримується!

Рейтинг Погано           Добре