Бізіборд Viga Toys Літачок (50673)

Бізіборд Viga Toys Літачок (50673)

₴5,175.00
Бренд:Viga Toys
Артикул: 50673
Наявність Є на складі

Мультифункціональний розвиваючий центр призначений для кріплення на стіну й чудово підходить як для домашнього використання, так і для дошкільних навчальних закладів і дитячих розважальних центрів. На літаку є лабіринт із намистинками, лабіринт із геометричними блоками, шестерні, що обертаються, магнітна дошка для переміщення дисків за допомогою магнітних паличок, годинник з рухомими стрілками.
Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку і шкіл.
Дизайн цієї унікальної настінної іграшки у вигляді літака-бізіборда настільки привабливий, що прикрасить будь-яке дитяче приміщення, будь то кімната вдома, група в дитячому садку або приймальня педіатра.
Міцний корпус дерев'яного літака в зібраному вигляді має довжину 1,8 метра. Дерев'яний бізіборд розділений на 5 сегментів, що спрощує його установку, демонтаж і транспортування. Кожна секція містить розвиваючі іграшки, що дозволяють 5 і більше дітям весело грати одночасно, не заважаючи один одному.
Діти крутять механізми, налаштовують час на дерев'яному годиннику, крутять кольорові геометричні фігури на пальчиковому лабіринті та переміщують деталі намагніченою паличкою під прозорою пластиковою поверхнею. Такі заняття розвивають спритність рук, тренують вміння знаходити рішення на прикладі дитячих головоломок, проявляти креативність, спілкуватися з однолітками.
Такі розвиваючі іграшки складно загубити або поламати, вони завжди залишаються на місці, оскільки надійно прикріплені до корпусу дерев'яного бізіборда на стіну. Веселі навчальні ігри проходить безпечно та захопливо!

Характеристики
Артикул 50673
Бренд Viga Toys
Вік від 18 місяців
Країна виробника Китай
Матеріал деревина
Розмір та вага іграшки
Ширина, см 180
Глибина, см 66,2
Висота, см 5
Вага, кг 9
Розмір та вага упаковки
Ширина, см 63
Глибина, см 38
Висота, см 27
Вага, кг 12,5

Написати відгук

Увага: HTML не підримується!

Рейтинг Погано           Добре