Бізіборд Viga Toys Ведмедик (50471)

Бізіборд Viga Toys Ведмедик (50471)

₴1,707.00
Бренд:Viga Toys
Артикул: 50471
Наявність В наяновсті

Ви хочете прикрасити стіну в дитячій кімнаті й допомогти малюкові в розвитку через гру? Із бізібордом від Viga Toys Ведмедик дитина цікаво проведе час за обертанням шестерень і проходженням лабіринту. Ігровий центр підійде дівчаткам і хлопчикам переддошкільного віку від 18 місяців.
За допомогою настінної іграшки діти тренують мислення, кмітливість, м'язи рук, спритність пальців, координацію рук і очей. Симпатична мордочка ведмедика на розвивальній дошці привертає увагу малюків і мотивує до пізнавальної активності. Настінна дерев'яна іграшка підходить для виховної методики Монтессорі. Ідеальна для дому, дитячих садків і центрів. Із бізібордом можуть грати до трьох дітей, не заважаючи один одному.
Пізнання світу – важливий процес у житті дитини. У віці півтора-два роки педагоги-вихователі радять оточувати дітей розвивальними іграшками. Вони дають основу для досліджень і творчого вираження. Настінний бізіборд мотивує дітей спілкуватися і ділитися, набуваючи соціальних навичок.
Ігровий центр із міцною конструкцією прослужить роки. Він надійно кріпитися до стіни за допомогою гвинтів у комплекті. Розмір ведмедика 91 х 32 х 6 см. Для виготовлення використані гіпоалергенні матеріали. Усі кути і краї розвивальної дерев'яної іграшки заокруглені та начисто відшліфовані. Бізіборд, як і вся продукція від Viga Toys, відповідає міжнародним сертифікатам безпеки та якості: європейському EN71 і американському ASTM.

Характеристики
Артикул 50471
Бренд Viga Toys
Вік від 18 місяців
Країна виробника Китай
Матеріал деревина
Розмір та вага іграшки
Ширина, см 91
Глибина, см 32
Висота, см 6
Вага, кг 4
Розмір та вага упаковки
Ширина, см 94
Глибина, см 37
Висота, см 8
Вага, кг 5

Написати відгук

Увага: HTML не підримується!

Рейтинг Погано           Добре